Apie mus

Nepamirštamas dažasvydis Lietuvoje

Mes esame Lietuvoje pirmaujantis dažasvydžio organizatorius, rengiantis išskirtines iškylas žaidėjams nuo 12 metų amžiaus.

Elektrėnų dažasvydis yra tobulas komandos formavimo užsiėmimas, tiek gimtadienio šventei, tiek šeimoms, tiek įmonės vakarėliams. Garantuojame, kad praleistas laikas suteiks Jums nuostabių įspūdžių, kokybišką žaidimą ir iššūkių. Pas mus galite pailsėti su šeima, atšvęsti gimimo dieną, surengti vakarėlį draugų būryje.

Nuotraukų galerija

Prisimintinas mūšio laukas Elektrėnuose

Profesionaliai suprojektuota pramogai ir intensyviai dažasvydžio patirčiai. Mūsų Elektrėnų dažasvydis puikuojasi turintis virš 100 akrų ploto mūšio aikštelę. Pasiruoškite apgulti tvirtovių įtvirtinimus, organizuoti atakas dėl kuro atsargų ir atraskite dažasvydį mūsų pokariniame mūšio lauke!

Nuotraukų galerija

Kvalifikuoti
instruktoriai

Mes patys žaidžiame dažasvydį, todėl žinome, kaip tinkamai organizuoti jūsų laisvalaikį. Pasirūpiname, kad nesugaištumėt laiko ir įdomiai praleistumėt laisvalaikį.

Žaidimus prižiūri, patyrę instruktoriai, kurie užtikrina gerai praleistą laiką ir saugų žaidimą.

Mūsų Kontaktai

Mūsų privalumai

KODĖL MES?

Dėl savo klientų, mes nuolatos siekiame pakelti kartelę ir nustatyti naujus dažasvydžio užsiėmimų standartus Lietuvoje. Mes generuojame ir įgyvendiname naujas idėjas, naudodami naujausias dažasvydžio pramonės šautuvų technologijas ir geriausią įrangą, tuo pačiu siekdami suteikti malonu aptarnavimą.

  • patogi prižiūrėta dažasvydžio teritorija
  • patogi apsauginė apranga žaidėjams
  • kvalifikuotas ir komunikabilus personalas
  • išsamus ir aiškus instruktažas visiems žaidėjams
  • patikima nuomojama įranga
  • kokybiški dažasvydžio kamuoliukai
EnglishGermanLithuanianRussian
Rezervacijų krepšelis
  • Nėra rezervacijų.